Hakkımızda

1996 yılından bugüne devam eden ticaretin ve dijital sektörün içinde olan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon birçok başarılı projede yer almıştır. Firmanın Markaları olan Bersef Company ithalat, ihracat, Nakliyat - Green Path turizm ve Seyhat acentası - Strack yazılım ve araç takip sistemleri dallarında hizmet vermektedir Yeni bir markamız Bulalgetir.com E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Bulalgetir.com üreticiler ile tüketicilerin isteklerini iyi bilir ve en kârlı alışveriş imkânını sunar.

Tecrübeli kadromuz ve istikrarlı bir şekilde ilerlediğimiz vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi planlıyoruz. Sadece e-ticaret konusunda değil, firmamızın bir diğer markası STRACK web tasarım, web site analizi, kurumsal yazılım hizmetleri, SEO, sosyal medya yönetimi, araç takip sistemleri ve birçok  yazılım konularında deneyimli ekibimiz ile sizin tüm eksikleriniz için yanınızdayız.

Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan Bulalgetir.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan e-ticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar.

Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Teknoloji platformunda birinciliği hedefleyen Bulalgetir.com markası ve logosu, Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon’un 2020/43490 numara ile tescilli markasıdır. kurucusu olduğu alışverişin en keyifli hali ile karşınızda. Binlerce markanın ürünlerini bulabileceğiniz Bulalgetir.com elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan giyime; sizin, evinizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyacı için yanınızda.